Sunday, 19 June 2011

Wirusy i szczepionki czyli broń psychopatów - filantropów u władzyPowyższy film jest materiałem pochodzącym z Pentagonu przedstawia się w nim  wirusa który może wpływać na strukture DNA lub ją zmieniać. Oficjalnie wirus ma niszczyć tzw. fanatycznych religijnych terorystów.Pytanie kiedy podobne wirusy będą niszczyć inne grupy społeczne? Czy po rzekomych religijnych terorystach przyjdzie kolej na fanatyków teori spiskowych a może przeciwników GMO? W średniowieczu były płonące stosy a teraz mamy nowoczesne wirusy. 

Dalsze filmy przedstawiają znanego wszystkim faceta z "kompleksem Boga" który obecnie jako filantrop w wolnych chwilach zabawia się w strategie depopulacji planety. Jeżeli wybieracie się na koncerty grupy U2 to dodam tylko, że Bono jest wielkim przyjacielem owego filantropa. Obaj panowie działają w jednej fundacji która ma poprawić losy świata. Świata który pewnie według ich wizji ma być skrojony na miare ich luksusowych garniturów. Gdzie "ludzkie insekty" nie będą im zakłócać spokoju w nadmiernej ilości a luksusowi dobrodzieje będą mogli swobodnie oddychać powietrzem bez nadprodukcji CO2  przez niepotrzebne masy ludzkie. Psychopaci mają to do siebie, że kiedy są zajęci zarabianiem wielkich pieniędzy są irytujący lecz kiedy już się dorobili a ich uwaga zostaje skupiona na coś innego stają się prawdziwie niebezpieczni. I taka jest właśnie obecna światowa elita, tu już nie chodzi o pieniądze które dla nich są jak powietrze w zsięgu ręki tu chodzi o ich "ambitne" społeczne plany. Dla zachwyconych ludzi filantropijną działalnością niektórych psychopatów polacam książke Grahama Hancocka "Lords of Poverty" (okładka poniżej). Co prawda napisana ona została dwadzieścia lat temu ale mechanizmy tam opisane pozwalają nam zrozumieć dlaczego ostatnio słyszeliśmy tak dużo o nadużyciach finansowych w fundacjach dobroczynnych takich gwiazd jak Bono czy Madonna.  Będe tutaj jeszcze wspominał o takich filantropijnych "gwiazdach" jak Soros czy rodzina Rockefellerów. Mechanizm jest prosty dzięki fundacjom można korzystać z odpisów podatkowych a pomoc dociera do nielicznych co świetnie opisał Hancock w swojej książce na przykładzie Afryki. 

Trudno posądzać Billa Gatesa który przekazał spore sumy Bono na jego fundacje o zakłopotanie losem ludzi w Afryce kiedy z drugiej strony wychwala szczepionki jako narzędzie depopulacji. W obiegowej opini publicznej dzięki dobroczynności dana "jednostka elitarna" cieszy się społecznym zaufaniem a jej firmy dobrym PR, z drugiej strony unika płacenia większych podatków a jakieś ochłapy z całej akcji trafiają do potrzebujących. W przypadku Sorosa jego "dobroczynność" obala całe rządy i zmienia układ polityczny sił w danych państwach oraz zakłada "opiniotwórcze" gazety. Ale zanim Soros został super dobroczynny w Europie Wschodniej, Północnej Afryce czy Azji i utorował  tam drogę dla swoich inwestycji, doprowadził do mini recesji w Wielkiej Brytani na początku lat 90tych atakiem spekulacyjnym na funta. Zarobił na tym miliony a gospodarka brytyjska i jej podatnicy stracili miliony. A wszystko to jest nawet oficjalnie opisane w podręcznikach makroekonomii i osobiście pamiętam to z uniwersyteckich wykładów gdzie wiedza ta została podana jako mała ciekawostka a nie główny paradygmat współczesnego świata finansowego. Studenci dalej wałkują stare nieprzystające do współczesności teorie ekonomiczne o niewidzialnej ręce rynku i wiele innych bzdetów.  Natomiast filantrop  Soros wydaje książki quazi ekonomiczno - filozoficzne z poradami jak ulepszyć świat.  Drugi super filantrop Gates znany z łamania ustawodastwa antymonopolowego i narażenia na straty podatników w przerwach pomiędzy jedną partią golfa a drugą biega po świecie z wykładami jak uratować świat od nadmiaru CO2 którego więcej produkują krowy a co dopiero człowiek.  Ale tego ostatniego należy zredukować a resztę która zostanie obłożyć podatkiem węglowym. Cały ten biznesowy przekręt wymyślił kolejny filantrop Al Gore. Dalej mamy filantropijną rodzine Rockeffelerów bardzo zainteresowaną wprowadzeniem RFID czipa dla całej ludzkiej populacji. Ostatnio mogliśmy zobaczyć jak senator z klanu Rockeffelerów na senackiej komisji w Kongresie wypowiadał się o szkodliwości internetu dla demokracji. Oczywiście społeczeństwo powinno tylko czytać gazety czy oglądać telwizję które są w rękach lub pod wpływem zatroskanych o losy świata filantropów. To co pozostało wolne to zagrożenie dla demokracji.  Trudno się dziwić, że psychopaci mają takie wzięcie. Dziwić się należy ludziom którzy kupują ich książki w milionach egzemplarzy, biegają na ich wykłady i słuchają tego co do powiedzenia mają zatroskani o społeczeństwo i planetę prelegenci na konferencji TED. Dziwić się należy Uniwersytetowi Poznańskiemu który przyznaje Gorowi doktorat honoris causa.
Cały ten "zatroskany ruch o losy planety" spotyka się na dorocznych spotkaniach Bilderberg Group. Są tak zatroskani, że ich spotkania są tajne i nie znajdziemy nic na ten temat w oficjalnych mediach. I tak w tym roku doroczne spotkanie odbyło się w Szwajcarii gdzie zagościł klan Rockeffelerów oraz wielu innych baronów korporacyjnych a wśród nich sekretarz generalny NATO, wielu wpływowych polityków i ani słowa na ten temat w TV, radiu czy gazetach. Zmowa milczenia oficjalnie nic się nie odbyło choć jak co roku są zdjęcia oraz relacje świadków. Czy po tym spotkaniu możemy się spodziewać szybkiego wskazania nowego szefa MFW?


Świadkowie wydarzeń

Henry Kissinger

Sekretarz generalny NATO


David Rockeffeler

Oburzony tajnym spotkaniem szwajcarski polityk"Jesteśmy wdzięczni wydawcom “Washington Post”, “New York Times”, “Time Magazine” i innym wielkim wydawnictwom, których menedżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy… " - David Rockefeller

1 comment:

 1. Markus
  - WIELKIE DZIEKI za ten material.
  Robisz kawal DOBREJ roboty, CHWALA CI.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Nordzom

  ReplyDelete