UFO/ET - Exopolitics

"Ludzie są zabawni, wierzą w Jezusa , Boga, Maryję Dziewicę, a nie wierzą że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Biorąc pod uwagę jego wielkość i fakt że ciągle się powiększa, zaprzeczać istnieniu UFO jest równoznaczne z potwierdzeniem że jest się debilem".
komentarz znaleziony na you tube


Fizycy potrzebują kwantowej teorii grawitacji, która opisywałaby zarówno subatomowy świat kwantów, jak i strukturę Wszechświata. Z tego niezwykłego mariażu ogólnej teorii względności i teorii kwantowej wynikają jeszcze bardziej niezwykłe konsekwencje, takie jak wszechświaty równoległe i hiperprzestrzeń. Nasz Wszechświat może więc być po prostu kwantowym pęcherzykiem, powstałym w wyniku fluktuacji kwantowej w nieskończonym oceanie pieniącym się wszechświatami. W tym nieskończonym oceanie, zwanym wieloświatem, ciągle powstają z próżni nowe wszechświaty. [...]Andriej Linde z Uniwersytetu Stanforda, jeden z twórców teorii inflacji, jest przekonany, że takie pęcherzyki ciągle powstają i przecinają się nawzajem. W artykule, który ukazał się w styczniowym numerze "Świata Nauki" z 1995 roku Andriej Linde napisał: Jeśli moi koledzy i ja mamy rację, to może już wkrótce pożegnamy się z wyobrażeniami, według których Wszechświat pojawił się jako ognista kula w wyniku Wielkiego Wybuchu. Ten nowy obraz Wszechświata powoduje, że inaczej patrzymy na religijną mitologię. Większość mitów dotyczących pochodzenia Wszechświata można podzielić na dwie kategorie: judeochrześcijański mit Genesis, według którego świat został stworzony w pewnym określonym momencie, oraz hinduistyczno-buddyjski mit Nirwany, mówiący o bezkresnym Wszechświecie, który nie ma początku ani w czasie, ani w przestrzeni.[...]Brałem kiedyś udział w dyskusji z laureatem Nagrody Nobla Stevenem Weinbergiem. Kiedy wspomniałem o milionach Wielkich Wybuchów zachodzących ciągle, Weinberg powiedział: Ta wizja wydaje mi się bardzo pociągająca i z pewnością należy ją traktować poważnie. Wynika z niej ważny wniosek: nie było początku, tylko coraz większe Wielkie Wybuchy, a Wieloświat trwa wiecznie. Nie trzeba zmagać się z pytaniem, co było przed Wielkim Wybuchem.”  Michio Kaku


Exopolitics (eksopolityka) zajmuje się badaniem społecznych, politycznych i naukowych implikacji związanych z życiem pozaziemskim. Z powodu "cover up" i blokady informacyjnej prowadzonej przez wojsko i służby specjalne, exopolitics jest ruchem społecznym działającym poza oficjalnymi instytucjami. Skupia on badaczy, naukowców, dziennikarzy itp, organizowane są konferencje w różnych krajach na świecie.Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się informacje, że UFO to tylko tajne amerykańskie rządowe projekty przejęte po II wojnie światowej od niemców. Jest to częściowa prawda takie niemieckie projekty rzeczywiście istniały i były realizowane w kompleksie pod Wałbrzychem, nastepnie amerykanie przejeli  te technologie. Natomiast UFO nie pojawiło się po ostatniej wojnie światowej, jest to zjawisko które towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat w moim odczuciu od samego początku naszego pobytu na tej planecie.