Symbolika NWO
Zanim pomyślisz, że to wszystko to stek bzdur zachęcam do przeczytania podanych lektur. Początkującym szczególnie polecam książki Roberta Antona Wilsona. Okładki pozostałych książek podano w trakcie tekstu.

Zobacz: http://www.youtube.com/watch?v=PN8T6aF4ir0

"Pan przecież wie, że my się nie ukrywamy. Właściwie nigdy się nie ukrywaliśmy. Nasza symbolika jest widoczna na znakach firmowych i emblematach, za pośrednictwem artykułów prasowych i telewizji mówimy ludziom, że dążymy do stworzenia państwa nadzorującego, oni się nie sprzeciwiają."  
Fragment wywiadu z członkiem ukrytej władzy który pochodzi z książki Jana von Helsinga „Ręce precz od tej książki”:


Iluminacka symbolika w logu firm i instytucji


Symbolika ta najczęściej odnosi się piramidy, symbolu oka Horusa oraz symbolu słońca. Najbardziej znany symbol piramidy umieszczony jest na banknocie dolarowym jest on podpisany łacińskim słowami - Novus Ordo Seclorum  oznaczającymi New World Order. Iluminaci (umowna nazwa dla grupy trzymającej władze) w swoich wierzeniach praktykują okultystyczne rytuały których korzenie siegają starożytnego Babilonu a następnie stanowiły część wierzeń egipskich kapłanów w jednym z okresów kultury egipskiej. Piramida znajdująca się na banknocie dolarowym emitowanym przez FED pokazuje kto tak naprawde przewodzi tej instytucji.Waszyngton za zamkniętymi drzwiami


Zanim zaczniecie czytać dalej musicie koniecznie zobaczyć poniższy film. Dlaczego elita polityczna i finansowa oddaje hołd wielkiej kamiennej sowie w środku prywatnego lasu do którego zwykły człowiek nie ma dostepu? Co robi wizerunek sowy (babiloński Moloch) na banknocie dolarowym?

Dark secrets inside Bohemian Grove (dalsze części można znaleźć na you tube)Ronald Regan i Richard Nixon w lesie Bohemian Grove

Kamienna sowa w lesie Bohemian Grove


Budynek Pentagonu w Waszyngtonie w oczywisty sposób nawiązuje do symboliki pentagramu:
Centrum Waszyngtonu i siatka ulic:Sowa wpisana w siatke ulic Waszyngtonu które otaczają budynek Amerykańskiego Kongresu:

Pogańskie obeliski z Egiptu symbolizujące męską energię seksualną są nie tylko modne w Waszyngtonie ale także w Watykanie:


Co robi odwrócony krzyż na tronie papieskim? Proste pytanie do jakiegoś teologa, bo je tego nie rozumiem


Czy można manipulować osobą której ufają miliony? (film poniżej). Dla mnie pytanie retoryczne bo już dawno wyrosłem ze słuchania tzw: autorytetów. 
Nigdy nie powołuj się na autorytety, bo zawsze można znaleźć autorytety przeciwne
WATYKAN CHCE REALIZACJI PLANU NWO (linki poniżej)


http://www.pb.pl/2508747,20214,watykan-za-swiatowym-bankiem-centralnym

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/watykan-ujawnil-plan-chce-swiatowej-wladzy-publicz,1,4888936,wiadomosc.htmlŻyjemy w dziwnym świecie gdzie realna ukryta władza pozostawia wszędzie swoje znaki wiedząc, że większość ludzi i tak jest ślepa poprzez programy które im zakodowano od dzieciństwa w ramach prania mózgu w szkołach i zbiorowej hipnozy jakiej ulegają poprzez środki masowego przekazu.


 Ukryta władza oddaje hołd swoim "bogom". Do końca nie wiemy kim oni tak naprawde są. Czy są to istoty z innej planety czy z innego wymiaru? Czy mamy do czynienia z istotami fizycznymi czy eterycznymi (bez ciała fizycznego)? Czy może jest to manifestacja jednego i drugiego? Jedno jest pewne "elity" działają pod czyjeś dyktando. 


Gadzia humanoidalna istota - Reptylian. Figurka ze starożytnego Babilonu
Figurki przedstawiają gadzich bogów których skóra pokryta jest łuskami. W innych kulturach składano krwawe ofiary z ludzi w hołdzie dla tych samych bogów. Współcześnie robi się to dalej tylko w ukryciu, prosze zobaczyć (poniżej) wykład Teda Gundersona byłego regionalnego szefa FBI. "Bogowie" domagaja się  krwi w postaci ofiary na prawdziwym ołtarzu ofiarnym lub/ i symbolicznie w kielichu w postaci wina.

Jest wiele niejasności i celowej dezinformacji której ulegałem przez wiele lat jak sporo innych osób. Trudno się w tym wszystkim rozeznać. Źródeł informacji jest niewiele oraz trudno zbadać ich wiarygodność. Poniżej starożytny Babilon na płaskorzeźbie widać ludzi składających hołd Gigantom. O Gigantach żyjących kiedyś na naszej planecie wspomina nawet Biblia. Z jednej strony mamy gadzie humanoidy (jak wyżej) z drugiej gigantycznych "ludzi" (poniżej).Humanoidalne duże istoty

Książka "The Stargate Conspiracy" (zdjęcie okładki poniżej) w doskonały sposób dokumentuje zjawisko zwane "czanelingiem" i to w jaki sposób różne grupy osób w tym "elity" ulegają wpływą istot które za pomocą  medium "transmitują" różne przekazy do ich odbiorców. "Elity" tworzą własne systemy wierzeń  w momencie kiedy działają pod wpływem tych przekazów. Zakres tych wierzeń pozostaje tajemnicą i jest dostępny dla grona wtajemniczonych. Możemy się tylko domyślać mając strzępy informacji oraz widząc efekty działań "elit" które wpływają na kształtowanie społeczeństwa. 
Zecharia Sitchin autor wielu książek i źródło dezinformacji który został zdemaskowany przez Michaela Heisera. Niestety przykro patrzeć jak "Sitchinizm" staje się dogmatem w wielu środowiskach ezoterycznych.  
Niezorientowani czytelnicy w temacie mogą sobie poszukać w sieci materiałów dotyczących Sitchina i jego książek. Sitchin twierdzi, że człowiek został stworzony jako niewolnik do pracy w kopalni złota przez Annunaki. Poniżej dwa wykłady Michaela Heisera który rozprawia się z Sitchinem twierdząc, że fałszuje on przekłady starożytnych tekstów.  

Link do pierwszego wykładu Heiserahttp://vimeo.com/7071388
Link do drugiego wykładu Heiserahttp://vimeo.com/34230200
Aztekowie składali ofiary z ludzi. Do tej pory naukowcy zastanawiają się jakim cudem ta kultura miała wiedze astronomiczną na tak wysokim poziomie?  Zapewne dostali ją od swoich "Bogów". Jeżeli tylko naukowcy zaczeliby interpretować mitologie jako historie a nie zbiór bajek to uzyskaliby wiele odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Niektóre źródła podają, że ofiary z ludzi zaczeły się kiedy kapłan azteków otrzymał czaneling od pewnych istot. Znowu mamy do czynienia z czymś co Peter Levenda określa w swoich książkach jako - Sinister Forces. Od wieków elity kontaktowały się z siłami nie z naszego świata/wymiaru.Były dyrektor regionalny FBI Ted Gunderson na temat satanistycznych praktych i organizacyjnej siatki w strukturach amerykańskich służb(...) „Dzieci twierdziły, że leciały w góry gdzie brały udział z dorosłymi w szatach, w czarnych szatach, śpiewach przy świecach. Mówiły o brązowych dzieciach które ofiarowywano, które były rozcinane, właściwie składane w ofierze”.
(...)” Mamy dziś w tym kraju, tajemną kryminalno – militarną spółke, rządową spółkę złożoną głównie z wywiadu wojskowego USA która działa z całą mocą i wszyscy odmawiają zbadania tego.”      fragment z wykładu Teda Gundersona
Zaginione dzieci, rodzice Johnny Goscha otrzymali takie zdjęcia więcej na stronie:Historia Johnny Goscha opowiadziana w reportażu New Evidence in Johnny Gosch Case:
Dlaczego ofiary z ludzi? 

Poniższy tekst nie ma na celu promocji okultyzmu tylko wyjaśnienie zagadnienia.
Wszystko we wszechświecie jest formą energi. Ludzkie ciało to tylko "pojemnik" (pojazd) dla "duszy"/świadomości. Ciało ludzkie jest energetycznie połączone poprzez czakry z ciałem astralnym które zostaje po fizycznej śmierci człowieka. Stosunek seksualny wydziela duże ilości energi o czym wiemy ze wschodnich filozofi np; Tantry. Złożenie ofiary z człowieka kumuluje ogromne pokłady energi znacznie większej od tej pozyskanej w wyniku aktu seksualnego. Jeszcze większe "energetyczne żniwa" można zebrać kiedy człowiek jest świadomy nadchodzącej śmierci co kumuluje ogromne pokłady strachu. Taką energię można wykorzystać do nakarmienia istot z innych wymiarów lub do przedłużenia życia ciała fizycznego o czym wiedzą afrykańscy szamani. Okultyzm to technologia i wiedza jak pozyskiwać i zarządzać energiami. Przeciętnego Kowalskiego trzyma się od tej wiedzy jak najdalej poprzez straszenie diabłem lub racjonalistycznym praniem mózgu. Dzięki temu elity mają tą wiedze dla siebie a Kowalski nie jest świadomy gry jaka sie toczy. W rzeczywistości mamy do czynienia z istotami które manipulują ludzką świadomością, nie zamieszkują piekła tylko inne wymiary. Dla Kowalskiego jest "teatr" z Szatanem w roli głównej, dzieciakami słuchajacymi szatanistycznej muzyki metalowej i innymi gadżetami które uwage kierują właśnie na takie "gadżety" a nie na istote zagadnienia które jest głęboko schowane przed społeczeństwem. "(...) Według Alistera Crowleya każda istota żywa jest jakby magazynem energii, zróżnicowanym co do ilości i co do jakości, zgodnie z moralnym i umysłowym charakterem danej osoby; w momencie śmierci ludzka lub zwierzęca energia zostaje wyzwolona dla spełnienia magicznego aktu; w związku z tym pisał: "Dla najwyższej duchowej pracy trzeba odpowiednio wybrać ofiarę, która zawiera największą i najczystszą moc. Męskie dziecko o doskonałej niewinności i wysokiej inteligencji jest najodpowiedniejszą i najbardziej satysfakcjonującą ofiarą", odnosząc się tym samym do męskiego nasienia, jako nośnika owych jakości. Podkreślał jednocześnie, iż nie można złożyć w ofierze czegoś, co do nas nie należy, w takim sensie, jak np. nasienie mężczyzny będące materialną manifestacją najwyższej duchowej esencji mężczyzny i boskiej mocy kreacji; twierdził, że jeśli nie jest możliwe dokonanie ofiary z człowieka (tj. z jego esencji, nasienia), należy wówczas złożyć ofiarę ze zwierzęcia; wybrane do tego celu zwierzę musi być ciepłokrwiste, całkowicie zdrowe i niezbyt duże (z powodu ilości energii, która zostaje wydzielona w czasie ceremonii)."
źródło: wikipediaDOJARKA ENERGETYCZNA

Jeżeli masz problem ze zrozumieniem jak to wszystko działa i po co komuś Twoja energia to wysłuchaj poniższej dyskusji:Co nam chciał przekazać reżyser Stanley Kubrick w filmie Eyes Wide Shut i dlaczego zmarł przed ukończeniem filmu który tylko dzięki determinacji  współpracowników zmarłego reżysera trafił na ekrany kin?

Więcej informacji można znaleźć w poniższych książkach:


Muzeum w Bagdadzie

Współczesny Sumer czyli kolebka cywilizacji to tereny obecnego Iraku. Po zdobyciu Bagdadu amerykanie (ci nie myślący od wykonywania tylko posłusznie rozkazów) natychmiast udali się do Muzeum Bagdadzkiego z którego wynieśli wszystkie cenne eksponaty w tym starożytne figurki przedstawiające Sumeryjskich bogów. Co chcieli ukryć przed nami likwidując eksponaty które mogłyby rzucać nowe światlo na wiele spraw dotyczących historii i pochodzenia człowieka. O tym incydencie w poniższym filmie opowiada były dyrektor  muzeum.

Zdjęcia splondrowanego muzeum w Bagdadzie
Satanistyczna symbolika w mediach

Skojarzenia w tej reklamie jak najbardziej uzasadnione


Dlaczego MTV pokazuje tak dziwne rzeczy? Bo ignoranci i tak niczego nie widzą


Poniżej film na temat satanizmu w przemyśle muzycznym
                                        

Iluminacka gwiazdka pop dla mas czyli setki milionów wejść na teledyski  w you tube, zachwyt krytyków muzycznych oraz puszczanie oka do ślepego tłumu


Symbolika w teledyskach Lady Gagi

W ciągu zaledwie dwóch lat nikomu nie znana piosenkara zostaje światową gwiazdą muzyki pop i ma na koncie tylko jedną płyte. Ktoś może powiedzieć, że to dzięki jej talentowi wokalnemu lub za zasługą skandali z jej udziałem. Utalentowanych wokalnie ludzi na świecie mamy tysiące co widać w telewizyjnych programach typu X Factor czy Mam talent, skandalistów też jest wielu a znanej skandalistce Madonnie zajęło kilka lat zbudowanie takiej pozycji jaką ma Gaga po kilkunastu zaledwie miesiącach.  Zostały wpompowane najpierw ogromne pieniądze w marketing bez tego nikt wpółcześnie nie zostaje gwiazdą prawie natychmiast, sam talent nie wystarczy do tak szybkiej kariery. Pozostaje pytanie kto wpompował te pieniądze? Odpowiedź nasuwa się sama kiedy zobaczymy ile symboliki można znaleźć w teledyskach tej popowej gwiazdki. Tutaj nie można mówić o przypadku to starannie robiony plan zgodny z filozofią Iluminatów (jakkolwiek się oni nazywają traktuje to jako umowną nazwe). 

Częścią ich filozofi jest komunikowanie społeczeństwu swoich zamiarów czy światopoglądu w postaci symboli. Trzeba pamiętać, że reprezentują oni inny typ myślenia niż zwyczajny człowiek i rozpatrywanie tego co robią w kategoriach tylko zwykłego racjonalnego wnioskowania sprowadza nas w  ignorancje lub zaprzeczanie. To są psychopatyczni ludzie  którzy zajmują się praktykami okultystycznymi ("okultny" znaczy ukryty), znają się na astrologii, fenomenie UFO i innych rzeczach które nam "stadzie baranów" karzą poprzez racjonalną dogme wyśmiewać lub   trzymać sie od tego daleko w czym pomagają im dogmatyczne religie. Wiedza tajemna to po prostu wiedza którą można używać w różnych celach.  

Tajemnice lotniska w Denver


Iluminaci mają nieograniczone zasoby finansowe, promocja kogokolwiek na gwiazde nie stanowi dla nich problemu. Tym bardziej, że współczesna kultura popularna upadła tak nisko, że każde gówno można wypromować na coś wielkiego. Wracając do symboliki to część ich filozofii, robią to w sposób subtelny tak aby nie pokazać za wiele ale muszą to robić bo to część ich planu. Ich psychopatyczne postępowanie wyraża się właśnie w taki sposób: - dajemy tobie znaki ale jeżeli nie jesteś na tyle bystry aby je odczytać to jesteś baranem i zasługujesz na takie traktowanie. To jest rodzaj gry w której zwykli ludzie są pionkami bo nie widzą nawet struktury planszy po której się poruszają a raczej są poruszani. Kilkumilionowe stado baranów ogląda teledyskich Gagi i nie ma pojecia o co w tym wszystkim chodzi. Może i sama Gaga nie wie bo od tego ma sztab opłacanych ludzi którzy pracują nad jej wizerunkiem a durni krytycy muzyczni piszą jaka ona jest utalentowana i kreatywna. 


(...)"To nie tak, mój młody przyjacielu. Czyż pan sam nie dotarł do prawdy? Czyż nie otrzymał pan wszystkich książek i innych tekstów , których pan poszukiwał? I czy nie znalazł pan w nich potwierdzenia tego, co pan przeczytał albo może przeżył wcześnie ? Czyżby nie odkrył pan samodzielnie niejednej tajemnicy tego świata? Kto szuka ten znajduje! Ale większość ludzi wcale nie chce szukać. Dlatego właśnie nie traktujemy ich inaczej niż zwierzęta, bo te również niczego innego nie szukają. Czy to jasne? Kto nie korzysta ze swego rozumu i nie walczy o wolność osobistą, ten nie odczuwa jej braku . Wiedza jest przecież dostępna! Jest wszędzie. Ale kto tego nie chce dostrzegać, ten widzieć nie będzie"

(...)"Ale ludzie mogą przecież wybierać ten czy inny kanał. My zapewnimy nie tylko pozbawiającą duchowość pornografie, ale również spektakle teatralne i koncerty. Czy sądzi pan, że obejrzałem choćby jeden taki talk-show. To jest coś dla ludzi na najniższym poziomie umysłowym . Chcemy tę hałastre czymś zająć, żeby nie robiła jakichś innych głupstw. Za kilka lat wszyscy ci ludzie będą mieli układy elektroniczne pod skóra i wtedy już nie narozrabiają"
Fragment wywiadu z członkiem ukrytej władzy który pochodzi z książki Jana von Helsinga „Ręce precz od tej książki”:


Symbol Baphometa

Głowy kozła (Baphometa) wystepują w większości teledysków (np: Paparazzi na dole) w Bad Romance mamy natomiast złożenie ofiary z człowieka przed Baphometem (zdjęcie u góry).
Gaga na tronie w Loży Masońskiej, suknia z pluszaków symbolizuje gloryfikacje pedofili i ofiar z dzieci (zobacz wykład Teda Gundersona na you tube - znajdziesz go powyżej).Kosmiczni reptyliańscy bogowie oraz szaraki, templariusze, piramida i Merkaba (Gwiazda Dawida) czyli kawałek ukrytej historii w teledyskach Bad Romance oraz Alejandro i na okładkach płyt


Postacie wychodzące z czegoś co wygląda na statek kosmiczny, jedna z nich niesie kształt piramidy, druga Gwiazdy Dawida


Kawałek mięsa przypominający serce (symbol ofiarny w kulturze Azteków, serce z cierniem często symbolizujące ofiare w chrześcijaństwie)


Gaga wyglądająca jak Templariusz (to oni założyli pierwsze loże masońskie w Szkocji)Sześciu tancerzy - symbolika 666


Gaga zjadająca różaniec


Gaga gwiezdne wrota (portale czaso - przestrzenne):
Gaga jako jaszczurka w zielonym łuskowatym kostiumie zaprojektowanym przez Alexandra McQuina:Okładka singla The Remix

Więcej na temat działalności tzw: szaraków w menu u góry w dziale UFO/ET prosze odnaleźć wykłady Phila Schneidera.

Lady Gaga niesiona w środku gadziego jaja - ceremonia rozdania Nagród Grammy 2011


W teledysku Lady Gaga Born this way opowiadana jest historia kreacji człowieka zgodnie z chorą filozofią psychopatycznych Iluminatów. Na poczatku stworzono  coś doskonałego a nastepnie pojawiło się zło bo bez zła coś doskonałego nie może istnieć (sic!). To jest ta ich filozofia i to własnie mówi Gaga na poczatku klipu zanim zacznie się piosenka. Mamy tu manifest fliozoficzny psychopatycznych "władców" naszej planety. Uważają się oni za coś w rodzaju zarządców tej planety, mają w kieszeni ważnych polityków, są właścicielami wielkich korporacji oraz mediów, banków itp. Z jakiego nadania i od kogo pochodzi ta władza? Na to pytanie niech czytelnik odpowie sobie sam. Na końcu teledysku Born this way Gaga cicho i subtelnie mówi dwa razy - Satan, born this way. Czy jakiś krytyk muzyczny to odnotował w swojej zachwycającej recenzji? Dodam tylko, że warto się zastanowić co tak naprawde oznacza Satan bo najbardziej popularne wersje z najbardziej popularnych "świętych książek" są tak samo warte jak "prawda" kładziona nam do głowy w popularnych mediach.

Lady Gaga Born this way


Karty Iluminatów

Steve Jackson z Austin zaprojektował w latach 80-tych serię "kart Illuminati" (Illuminati Cards). W 1990 roku,  nastąpił nalot Secret Service i policji teksańskiej na jego biuro. Zabrano mu m.in. sprzęt komputerowy, dyski. Zarzutem było rzekome hakerstwo w grupach BBS. W sądzie Jackson sprawę wygrał,  choć niemalże skończyło się to jego klapą finansową. Pamiętajmy, że wówczas prezydentem USA był George Bush senior, również Teksańczyk, wcześniejszy wieloletni szef CIA. Jemu to właśnie podlegały służby, które dokonały nalotu na biura Jacksona. Czegóż można się było obawiać ze strony niewinnej wydawałoby się gry jaką była "Illuminati Cards"? Czy w ten sposób demaskował on plany kryminalnej grupy z Teksasu?


Jackson ostatecznie opublikował grę w 1995 roku, którą nazwał po prostu "Illuminati". Grasz w tę grę używając zestawu kart ukazujących ataki terrorystyczne, epidemie, sztucznie stworzone choroby, redukcję populacji, itp. Celem w tej grze jest mobilizacja zasobów, by stworzyć wojny, rewolty, ataki terrorystyczne, wpływać na umysły publiki, obalać rządy, etc. Stała się ona od razu bestsellerem. Aż dziwne, że tak niewiele się o tym dzisiaj mówi.  Karty są dostępne nadal w internecie, w google znajdziemy wiele ich rodzajów. Przypuszcza się, że przedstawiają one dość szczegółowo plany Iluminatów odnośnie najbliższej przyszłości świata.
Jest w tym coś niepokojącego, kiedy spojrzymy na niektóre z tych kart w perspektywie wydarzeń ostatnich lat. Karty, które noszące nazwy "Terrorist Nuke" (terrorystyczny atak nuklearny) i "Pentagon" wyglądają niemal dokładnie jak to, co widzieliśmy na ekranach naszych telewizorów po atakach 9/11. Iluminaci (ci oświeceni, iluminowani, czy ci, którzy zostali oświeceni) - wierzą w numerologie, okultystyczne symbole.
Karty zostały zaprojektowane na dobrych kilka lat przed zamachem na WTC. Skąd Jackson mógł przewidzieć zamachy? Jeśli to była tylko jego fantazja to dlaczego nie został uznany Nostradamusem naszych czasów? A miał dostęp do planów Iluminatów lub innych tajnych stowarzyszeń? Tego nie wiemy. Najciekawsze są jednak kolejne karty, które "rozdał" Jackson.
Pierwsza z nich symbolizuje cel - redukcję populacji. "Zbyt duża ilość ludzi na świecie powoduje wiele problemów i mało miłości?" - czy nie jest to zbieżne z "przykazaniami" Georgia Guidstones ? Karta nawołuje też do destrukcji kilku "Wielkich Miejsc (miast?)", do pięciu - bez rozpętywania II wojny światowej. Druga karta nawołuje do rządowej kontroli nad zniszczonymi miejscami (pamiętamy Nowy Orlean i huragan Katrina). Zniszczenie nie musi być dokonywane tradycyjnymi metodami, ale np. za pomocą sztucznie kontrolowanych huraganów czy też trzęsień ziemi (pamiętne tsunami?). Jako prestekst służy walka z chorobami zakaźnymi.
Kolejna karta najbardziej nas interesuje bowiem idealnie pasuje do obecnej sytuacji z pandemią. Karta dosłownie nazywa się "Epidemia" i oznacza atak, który pozostawia "cel" w stanie "dewastacji". Wygląda na to, że "elity" nieźle się bawią, i że całą rozgrywka z pandemią jest elementem jakiejś szatańskiej gry. Od nas zależy czy będziemy tylko w niej pionkami.
Jeśli w danej chwili weźmiemy pod uwagę tylko jedną kartę z tej gry - poza kontekstem pozostałych kart, oraz obecnych zjawisk, wydarzeń i trendów - to będzie to zapewne bez jakiegokolwiek znaczenia, czy wymowy. Spójrzmy jednak na całość i będziemy mieli bardziej spójny obraz tej "gry".  Czyżbyśmy więc byli pionkami na szachownicy? Może tak jak to miał na myśli Zbigniew Brzezinski (były doradca prezydenta USA i członek CFR) pisząc w 1997 roku książkę "Wielka Szachownica: Nadrzędność Ameryki i Jej Geostrategicznych Imperatywów".
Zgadnijcie, jakie inne karty znajdują się w tym zestawie? Co powiecie na "Przepisywanie Historii", "Redukcję Populacji", "Centrum Kontroli Chorób" (amerykański departament zajmujący się w dużej mierze chorobami zakaźnymi, ang. skrót CDC), "Epidemia", itp. Steven Jackson stworzył również inną grę, o nazwie "Pranie Mózgu [przez] Iluminatów". Myśl przewodnią tej gry można wyrazić w ten sposób: "teraz, kiedy już podbiliście świat, możecie się zabawiać podatnymi umysłami miliardów ludzi...
kliknij na obrazek aby powiekszyć:Olimpiada Londyn 2012

Logo olimpiady układa się w napis ZION
Światła na nowym stadionie olimpijskim w Londynie w kształcie piramid są zapewne jak najbardziej przypadkowe (to oczywiście sarkazm) tak jak i napis ZION (Syjon) w logo olimpiady. Prawdopodobnie ceremonia otwarcia olimpiady dostarczy nam niezapomianych wrażeń w Iluminackich barwach.Trzęsienie ziemi w Tokio


kliknij na obrazek aby powiekszyć:
Podsumowanie

Powyższa moja własna interpretacja symboliki w działaniach Lady Gagi czy innych  może być niekompletna, są na pewno dodatkowe wątki które można znaleźć. Natomiast chodzi tutaj o uświadomienie gry jaką prowadza Iluminaci, zabawa w symbole, traktowanie ludzi jak bydła, rzucanie im ochłapów aby z tych kawałków coś mogli poskładać. Nie mamy twardych dowodów i ich mieć nie będziemy bo na tym polega spisek aby inni nic oficjalnie nie wiedzieli. Pozostaje nam słuchanie takich ludzi jak Ted Gunderson, Phil Schneider, Cathy O'Brien, Karla Turner oraz "whistleblowers" znanych z wywiadów Project Camelot i wielu innych świadków wydarzeń,  odczytywanie symboli, zbieranie informacji z różnych źródeł. Jeżeli wierzysz w to, że jakaś święta księga podaje całą prawde to radze się głęboko zastanowić - w jakim kontekście społecznym i historycznym owe dzieło powstało. Im bardziej znane i popularne źródło informacji tym bardziej trzeba się mocno nad tym źródłem zastanowić. 

Polecam książke w trzech tomach Petera Levendy Sinister Forces


Kobieta wychowana wśród Illuminati opisuje potężną, sekretną organizacje na którą składa się około 1 procent populacji USA, organizacje która zinfiltrowała wszystkie ważne instytucje i przygotowuje się do zbrojnego przejęcia kraju. Jej opowieść rzuca prawdziwe światło na takie wyrażenia jak "wojna z terrorem".


Przyjęła ona pseudonim Svali i jest 45-letnią kobietą, byłym specjalistą od programowania umysłów dla kultu, aż do roku 1996. Była jednym z ważniejszych, czołowych "trenerów" w San Diego i przełożoną trzydziestu innych rekruterów. Ryzykowała swoim życiem by powiadomić innych o zagrożeniu jakie szykują nam Illuminati.


Opisuje również jej życie w sadystycznej sekcie satanistów, rządzonej przez najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W dużej liczbie skupia ona homoseksualistów, pedofilów, praktykuje rytualne składanie ofiar ze zwierząt i ludzi. Można ją nazwać "dłonią w rękawiczce" którą jest CIA i Masoneria. Ci ludzie wierzą w supremacje aryjską, ale chętnie przyjmują w swoje szeregi ludzi pochodzenia żydowskiego. Kontrolują światowy handel narkotykami, bronią, światową prostytucje i pornografie, kryją się za ogromną liczbą politycznych zabójstw, za zamachami terrorystycznymi takimi jak 9/11, snajperem z Maryland czy bombami na Bali.Zinfiltrowali oni rząd oraz władze na poziomie lokalnym. Zinfiltrowali nasz system edukacji i finansjery, nasze religie i media. Ulokowani w swojej bazie w Europie planują zaprowadzenie Nowego Światowego Ładu, systemu przy którym nazizm czy komunizm wyglądają jak piknik. Co bardzo ważne: ci ludzie na pewno nie są ludźmi szczęśliwymi.Svali wyjaśniła mi dlaczego nasze dzieci nie są już uczone moralnych wartości, dlaczego przyzwyczaja się je do homoseksualizmu i przemocy i dlaczego nasza "kultura" stacza się w kierunku nihilizmu i seksualnej deprawacji. Daje do zrozumienia że Bush i jego administracja należą do Illuminati tak samo zresztą jak przytłaczająca częśc światowej klasy politycznej.W marcu roku 2000, Svali zaczęła pisać w comiesięcznej kolumnie dla ludzi którzy przeżyli rytualne deprawacje Illuminati na Suite101.com. W grudniu tego samego roku, H.J. Springer, naczelny CentrExNews.com skontaktował się z nią i przeprowadził 18-nasto częściowy wywiad przez emaile."Jestem przekonany że mówi prawdę", to słowa które Springer napisał do mnie. " Osobiście sprawdziłem dużą ilość emaili adresowanych do niej i przysłanych przez ludzi poddanych kiedyś praniu mózgu, zgwałconych, seksualnie molestowanych itd. Wielu z nich potwierdziło mi jej wersje historii. Nie mam więc powodów by wątpić iż Svali była częścią Illuminati od momentu urodzenia."Ja również wierze Svali ponieważ jej opowieść potwierdza moje dotychczasowe badania i zebraną wiedzę. Wszystko tutaj do siebie pasuje: od źródła spisku które tłumi prawdę dla ludzkości po oddanie sekretnej technologii Chińczykom przez Clintona czy raporty o przygotowywanych obozach koncentracyjnych. Wyjaśnia dlaczego ludzie których znam działają w takiej konspiracji. Dziękuje Svali za tą przerażającą ale bardzo przydatną wiedzę która pozwala nam zrozumieć świat w którym żyjemy.Mój przyjaciel nalegał bym wystrzegał się oszustwa i zaproponował by potwierdzić wersje Svali. Zgodziłem się. Zapraszam czytelników do zapoznania się z jej świadectwem i wyrobienia na ten temat własnego zdania. Za ich pozwoleniem, zamieszczam cześć korespondencji ze Svali z CentrExnews.com H.J. Springera. Zamieściłem tu również materiał z jej artykułu "Are the Illuminati Taking Over the World?"

Ciągła obecnoścSvali: Illuminati znajdują się w każdym większym mieście w USA. Wierzą że mogą kontrolować nimi poprzez banki i instytucje finansowe (zgadnij ile z nich siedzi w zarządach banków? Mógłbyś się zdziwić), lokalne władze. Jeśli chodzi o kontrole prawa, dzieci z rodzin tej organizacji są zachęcane by studiować prawo, medycynę lub dziennikarstwo. Członkowie sekty finansują również lokalne gazety.
WierzeniaSvali: Grupy Illuminati praktykują coś co my znamy jako Oświecenie. Inaczej Lucyferianizm. Uczą swoich członków że korzenie tych praktyk sięgają do tajemnych praktyk magicznych Babilonu(Kabała -przyp. tłum), Egiptu i celtyckich Druidów. Wzięli oni wszystkiego po trochu, wszystko co uznali z tego za najlepsze i stworzyli z tego własną drogę okultyzmu. Wielu z nich na poziomach lokalnych czci rózne antyczne demony, takie jak El, Baal czy Astarte, oraz Izys, Ozyrysa, Seta... Wiem że ci ludzie zwyczajnie uczą i praktykują zło.
WeishauptSvali: Weishaupt nie stworzył Illuminati, był wybrany przez nich na figuranta i mówili o czym ma pisać. To finansjera, którą możemy datować do czasów Templariuszy finansujących wczesnych europejskich królów , stworzyła Illuminati. Weishaupt był tylko ich pionkiem.
Militarny przewrótSvali: Każdy region w USA posiada bazy i kwatery główne dla agentów Illuminati. Stany Zjednoczone podzielono na siedem takich regionów. Każdy z nich posiada lokacje zawierające sprzęt wojskowy oraz mniejsze bazy i ośrodki, w specjalnie wyizolowanych częściach kraju.W bazach tych cały czas trenują się agentów Illuminati w obsługiwaniu sprzętu i broni, walce wręcz, kontroli tłumu i w innych aspektach prowadzenia wojny. Dlaczego? Ponieważ Illuminati wierzą iż nasz rząd, a także większośc rządów na całym świecie upadnie. Będą to kontrolowane upadki i jest już ustalony plan jak to wszystko będzie przebiegać:Na początek zaplanowano finansowy kryzys, taki przy którym wielka recesja przed wojną będzie wyglądać jak piknik. Stanie się tak dzięki manipulacjom w bankach i instytucjach finansowych. Większość ludzi będzie miała długi wobec państwa, bo one przejmą je od banków itd. Wtedy, rząd wezwie wszystkich dłużników do spłaty długu ale ludzie będą niewypłacalni i zbankrutują. Spowoduje to ogromna panikę na całym świecie gdyż kryzys będzie przebiegał jednocześnie na całym świecie.Nie brzmi to zbyt dobrze, prawda? Nie znam dokładnej daty dla tych wydarzeń i nie chce nawet zgadywać. Dobra wiadomość jest taka że że jeśli nie posiadamy żadnych długów ani kredytów i możemy sobie pozwolić na samowystarczalność to poradzimy sobie lepiej niż inni. Inwestowałabym w złoto nie w papiery. Złoto znów będzie światowym standardem a dolary będą bezużyteczne (pamiętacie Wojnę Secesyjną? Nasze pieniądze będą warte tyle co pieniądze konfederatów).Następnie przejmą wszystkie regiony zbrojnie a rząd ogłosi stan wojenny (martial law). Wybuchnie panika i anarchia w wielu miejscach, co rząd wykorzysta i ogłosi że właśnie dlatego muszą zrobić wszystko by uspokoić i kontrolować ludzi. Liderzy przeszkoleni przez Illuminati oraz żołnierze pod ich rozkazami użyją broni i technik społecznych aby przejąć kontrole nad społeczeństwem. Zostaną postawione bazy wojskowe i obozy więzienne (właściwie to już istnieją, tylko są ukrywane). W ciągu następnych kilku lat będziemy słyszeć o nich coraz więcej. Hierarchia w strukturach dowódców tych baz będzie podobna do tej występującej w kulcie obecnie.


Jakieś pięć lat temu gdy opuszczałam Illuminati, około 1% populacji USA było albo częścią agendy Illuminati albo ofiarą kontroli umysłu. Może się wydawać że jest to niewiele, ale wyobraźcie sobie 1% społeczeństwa świetnie wyszkolonych w technikach społecznych i psychologicznych, kontroli tłumu, uzbrojonych i związanych z grupami paramilitarnymi.


Dowództwo

Svali: Tajny rząd składa się z wpływowych rodzin bankierów takich jak: Rockefellerowie, Melanowie, Carnegie, Rothschildowie itd. Nie powinnam wymieniać nazwisk ale i tak to zrobię.

Światowy Tajny Rząd został już ustanowiony jako prototyp ostatecznego rządu który obejmie władze z nastaniem NWO. Spotykają się co pewien czas by dyskutować nad kierunkiem działań i problemami z którymi trzeba sobie poradzić. Powtarzam, liderzy w tych strukturach to te same osoby które rządzą światowymi finansami. Rothschildowie z Anglii i Francji są tam najważniejsi, wysoko mamy tam również potomków Habsburgów, potomków rodzin królewskich Anglii i Francji, Rockefellerów z USA.

To jest jeden z powodów dla których Illuminati byli nietykalni przez te wszystkie lata. Ich przywódcy są bardzo, bardzo, bardzo zamożni i potężni. Mam nadzieje że te informacje się przydadzą. Skąd to wiem? Byłam na spotkaniu lokalnych władz (jako główny instruktor), choć rozmawiałam tylko z tymi z regionów. Dodatkowo każde dziecko z rodzin podległych Illuminati uczy się kto jest ich liderem.


Arystokracja

Svali: Przywódcy Illuminati uważają że wywodzą się z rodów arystokratycznych i związanych z praktykami okultystycznymi. Widzisz, są tutaj dwa znaczenia słowa "arystokracja". Pierwsze znaczenie jest identyczne jak te które znamy, natomiast drugie odnosi się do "ukrytej arystokracji" i rodów z długimi tradycjami w stosowaniu potężnej czarnej magii. Czasami, jak w wypadku Księcia Walii, są to rody spełniające wymogi obu znaczeń.

Nigdy nie zastanawiałam się który z tych rodów jest najpotężniejszy, ponieważ byłam zajęta swoją własną pracą. Ale z tego co zrozumiałam są to potomkowie Habsburgów, rządzących w Niemczech poprzez stowarzyszenie Bruderheist. Są uznawani za jeden z najsilniejszych rodów okultystów. Brytyjska rodzina królewska jest przez nich kontrolowana, tak samo jak cała Wielka Brytania, przez nich i Rothschildów.

We Francji potomkowie rodzin królewskich również są u władzy na polu okultystycznym, ale wszyscy oni podlegli są tam francuskim Rothschildom.


Pozycja USA

Svali: USA postrzegane jest jako młodszy i słabszy kuzyn "regionów" z Europy. Niemcy, Francja i UK formują tam triumwirat który kontroluje resztę kultu w Europie. Rosja jest postrzegana jako bardzo ważny region, a także najsilniejszy militarnie. Rosji obiecano czwartą co do znaczenia pozycje w nadciągającym Nowym Światowym Porządku, mają pierwszeństwo przed USA gdyż byli bardziej pomocni dla światowego spisku w ciągu tych wszystkich lat.

Potomkowie rodzin królewskich są również u władzy w organizacjach okultystów. W kulcie nie ma marksistów. Chiny mają mieć miejsce po Rosji, a przed USA. Wielu liderów z USA ma jednak domy w Europie i będą tam gdy rozpocznie się kryzys, zmienią również swoje obywatelstwo. Niewiele więcej pamiętam, powinnam być bardziej uważna gdy mnie tego uczono, zresztą byłam zbyt zajęta walką o przeżycie.

Rosja będzie głównym centrum militarnym sekty, biorąc pod uwagę że ich dowódców wojskowych (należących do Illuminati) uznaje się za najlepszych i najbardziej zdyscyplinowanych na świecie. Chiny ze względu na to że są ojczyzną orientalnego mistycyzmu oraz ze względu na swoją populacje mają również być ważniejsze w NWO niż USA. Ale centrum władzy jest i będzie w Europie, przynajmniej mnie tak zawsze uczono.


ONZ

Svali: ONZ powstało na początku tego wieku aby pomóc w pokonaniu największej przeszkody stojącej na drodze utworzenia jednego światowego rządu. Tą przeszkodą jest nacjonalizm i patriotyzm. Dlatego te określenia stały się teraz tak niepopularne, zajęło im lata aby poprzez nagonkę w mediach, nie do końca subtelną, zniszczyć znaczenie tych słów w każdym możliwym aspekcie.

Narody Zjednoczone są tylko testem, nie mają realnej władzy w świecie i staną się niepotrzebne kiedy uda im się wprowadzić NWO. Ujawni się wtedy prawdziwa władza. Obecnie jednak organizacja ta jest kamieniem węgielnym w ich pracy nad wprowadzeniem Światowego Ładu, poprzez wyuczenie ludzi do wspierania idei globalnej wioski, globalnej społeczności i jedności itd.


Izrael

Svali: Konflikt na Bliskim Wschodzie jest tylko na rękę Illuminati. Oni nienawidzą Izraela i mają nadzieje zobaczyć go kiedyś zniszczonym. Jedną z akcji które podejmie ONZ kiedy przejmą władze będzie deklaracja zapobiegnięcia wojnie w tym regionie, co ucieszy wielu ludzi na świecie.

Jednak w tym samym czasie będą potajemnie zaopatrywać w broń obie strony aby podtrzymywać konflikt. To są dwulicowi ludzie. Szmuglowali już broń ze Związku Radzieckiego do Palestyny w imię promowania przyjaźni między ZSRR a Arabami. Natomiast USA robi to samo z Izraelem dla dokładnie tych samych powodów.

Ludzie ci uwielbiają patrzeć na świat jak na szachownice, widzieć walkę między narodami a następnie zaprowadzać tam ich własny porządek. Rosja w ich planach ma być kiedyś silniejsza niż dziś, wszyscy szkoleniowcy militarni Illuminati wizytowali w Rosji by uczyć się od tamtejszych wojskowych. W NWO będą silniejsi od nas (USA).


Czy Illuminati to żydowski spisek?

Svali: Absolutnie nie. W rzeczywistości Hitler i jego ludzie (głównie Himmler i Goebbels) byli Illuminatami wysokiego szczebla. Illuminati jest ekstremalnie rasistowską organizacją a ja jako dziecko zmuszana byłam do "zabawy w obozy koncentracyjne" na naszej farmie w Virginii oraz w odizolowanych obozach w Niemczech.

W dawnych czasach Żydzi walczyli z okultyzmem, zobacz Stary Testament który opisuje jak Bóg poprzez Żydów próbował oczyścić ziemie z grup kultystów i pogan, wyznających np. Baala, Astarte i innych kananejskich i babilońskich bożków. (tyczy się to "prawdziwych" Żydów, ale nie potomków Chazarów których jest na świecie więcej -tłum.)

(Z emaila do Henry Makowa) Tak, są w tej grupie bardzo potężni Żydzi. Dla przykładu znana jako żydowska rodzina Rothschild kontroluje finansowe imperia w Europie (i pośrednio w Stanach). Znałam też osobiście ludzi których rodzice byli żydowskimi handlarzami diamentów, bardzo wysoko w organizacji. Ale aby zdobyć władze wśród Illuminati taki Żyd może być obudzony w nocy i zmuszony do wyrzeczenia się swojej wiary oraz do oddania cześć Lucyferowi. Wierzą że w ten sposób otrzymają bogactwo i władze, co w pewnym sensie się spełnia ale za zbyt wysoką cenę (utratę swej nieśmiertelnej duszy).

Mimo wszystko idea obozów koncentracyjnych jest bardzo silna w ich umysłach, Hitler, Himmler, Goebbels i inni byli wysoko w Illuminati (Himmler był nawet wyżej niż dwóch pierwszych), a Mengel był ich płatną marionetką pracującą później jako wysokiej klasy szkoleniowiec amerykańskich Illuminati, w czasie gdy ukrywał się w Ameryce Południowej. Wszyscy oni wierzą że pracują na rzecz swoich bogów by zniszczyć rasę żydowską a mi jest bardzo, bardzo przykro że zrobili tyle zła dla świata (i bardzo, bardzo się ciesze że ich opuściłam).

Mam nadzieje że pomogłam. Zawsze zastanawiałam się jednak dlaczego tylu wysokich rangą Illuminati i rodzin bankierów (baron Rothschild z Francji jest jednym z trzynastu europejskich lordów, możesz ich nazwać też królami, którzy rządzą Europą i zasiadają w ukrytym Światowym Rządzie) jest Żydami. Wydaje się jednak że nienawidzą własnej rasy.


Czy są rasistami?

Svali: Wielu Illuminatów jest zaprogramowanych ideami Czwartej Rzeszy. Są rasistami i wielu posiada Aryjską prezencję. Wierzą w wyższość swej rasy, rządy czystych krwi i inteligentnych, a w czasie ich ceremonii czasem poświęcają na ofiary przedstawicieli innych ras.

Starają się stworzyć genetycznie rasę nad-ludzi która sprawowałaby rządy, razem z ich dziećmi, potomkami. Są również pod wpływem Republiki Platona i wierzą że to oni stworzą Utopie którą ma być NWO. W ich Utopii inteligencja będzie rządzić a stada owiec czyli masy będą służyć ich panom (to jest ich pogląd na świat; okultyści są oświeceni i mądrzy, a zwykli ludzie są owcami które trzeba zwodzić za nos).


Wolna Masoneria

Svali: Masoneria i Illuminati to jak rękawiczka na dłoni. Nie obchodzi mnie czy kogoś to zaboli, to są fakty. Masońska świątynia w Alexandrii, Virginia (miasto zostało tak nazwane na cześć egipskiej Aleksandrii, i jest jednym z centrów Illuminati), świątynia w Waszyngtonie DC gdzie naucza się członków Illuminati. Byłam tam zabierana na egzaminy, aby zyskać wyższy stopień, aby uczestniczyć w ceremoniach. Liderzy tej loży masońskiej również są Illuminatami.

Tak było w każdym większym mieście w którym żyłam. Najwyżsi rangą masoni są również wysokimi rangą Illuminatami. Moi dziadkowie byli oboje wysokimi rangą masonami w Pittsburghu (przywódca Wschodniej Gwiazdy i mason 33 stopnia) oraz przedstawicielami Illuminati w tym regionie.

Czy wszyscy masoni są Illuminati? Nie, zwłaszcza gdy mówimy o tych z niskiego szczebla i nowicjuszach, myślę że oni nie wiedzą nic o rytuałach które odprawiane są w środku nocy w głównych świątyniach. Wielu z nich jest zręcznymi biznesmenami i Chrześcijanami. Ale z drugiej strony nigdy nie słyszałam by ktoś o stopniu wtajemniczenia 32 i wyżej nie był Illuminati, którzy to stworzyli masonerie jako fasadę dla swojej działalności.


CIA, FBI są zinfiltrowane. Tak samo np. Mormoni.

Svali: Wielu dyrektorów i dowódców w FBI należy do Illuminati. CIA pomagało sprowadzić do kraju niemieckich naukowców po wojnie. I znowu, wielu z nich było potężnymi Illuminatami w swoim kraju, zostali więc powitani z otwartymi ramionami przez swoich odpowiedników w Stanach. Przekazali im całą swoją wiedzę.

Mormoni uczestniczyli lata temu na spotkaniu z przywództwem Illuminati w 1950-tym. To samo tyczy się Świadków Jehowy.


Zimna wojna

Svali: Rosja nigdy nie była dla nas zagrożeniem. Marksizm był stworzony przez Illuminati i przedstawiony jako przeciwwaga dla kapitalizmu. Sekta głęboko wierzy w sens ciągłego balansowania i kontrolowania obu stron. Traktują historie jako grę w szachy, finansują obie strony konfliktu a na końcu i tak osiągają swoje cele... dla nich jest to zabawne, to że są ponad wszystkie partie polityczne. Wpływowy zachodni finansista może spotkać się potajemnie ze swoim rosyjskim "przeciwnikiem" i obaj będą się śmiać z ludzi których traktują jak ślepe owce. Dziele się z tobą tym czego mnie nauczano i co sama zaobserwowałam.

To prawdziwie międzynarodowa organizacja i nie ma tam miejsca dla żadnej formy patriotyzmu. Istnieje w niej wymiana zasobów ludzkich, rosyjski specjalista czy trener może przybyć na chwile do USA, wykonać swoją robotę i wrócić do ojczyzny.


Trening zabójców

Svali: Robi to się w ten sposób (tak samo trenowano mnie):

- Kiedy dziecko kończy 2 lata, umieszcza się je w metalowej klatce i podpina do elektrod. Potem razi się je kilka razy prądem.

- Wyciąga się je z klatki i daje małego kociaka do rąk. Mówisz mu żeby skręciło mu kark. Dziecko rozpłacze się i odmówi.

- Wsadzają je z powrotem do klatki i poddają wstrząsom tak długo aż straci siły na krzyk.

- Wyciąga się je z powrotem i wydaje kolejny rozkaz zabicia kotka. Tym razem dzieciak będzie się trząsł, płakał ale zazwyczaj zrobi to bo boi się dalszych tortur. Może pójść po wszystkim w kąt i wymiotować, ale trener pochwali je za "dobrze wykonaną robotę."

To jest pierwszy krok. Zwierzewa z czasem będą coraz większe, adekwatnie do wieku dziecka. W pewnym momencie rozkazuje się zabić ludzkie niemowlę, nie zawsze jest to w świecie rzeczywistym, może być w środowisku VR lub pod hipnozą. W wieku 9 lat dzieci umieją już złożyć pistolet, celować i strzelać do celu na komendę. Ćwiczy się na realistycznie wyglądających manekinach, później na zwierzętach. Potem na ludziach "niepotrzebnych" lub w środowisku wirtualnym. Trenowani są chwaleni za postępy i wykonywanie rozkazów, a torturowani za porażki.

Im starsze jest dziecko, czy też już nastolatek, tym bardziej zaawansowany trening. Do czasu ukończenia 15 lat większość z nich zmuszana jest do walki wręcz na oczach ludzi, jak na ringu. Walki te raczej nie są śmiertelne, zazwyczaj do momentu gdy jeden z uczestników nie będzie mógł już wstać z ziemi. Używa się przeróżnego oręża i mówi się uczestnikom by traktowali to jak walkę na śmierć i życie. Jeśli dzieciak przegra będzie surowo ukarany przez swego trenera który stracił z jego powodu twarz. A jeśli wygra zasypuje się go pochwałami. W wieku lat 21 są już dobrze wyszkolonymi w walce maszynami do zabijania, które będą co pewien czas sprawdzane czy są dalej posłuszne. W taki sposób na pewno szkoli się dzieci Illuminati w Niemczech, ja również przez to przeszłam.


Zaufanie w rodzinie

Svali: W czasie gdy torturują swoje dzieci mówią do nich w tonie "robię to wszystko bo cię kocham". Dla nich wyznacznikiem miłości jest to by wyrosły na silnych i groźnych, przygotować je do przewodzenia innym i osiągania coraz wyższych pozycji.

Jeśli jakiś przywódca kultu zauważył dziecko i chciałby je np. jako swoją młodocianą prostytutkę, kochający rodzice oddadzą je, szczęśliwi że ich pociecha będzie wychowywać się u kogoś potężnego. Dodatkowo uznają zdradę za jedną z większych cnót. Ciągle przypominają dzieciom by nigdy nikomu otwarcie nie ufały.

Pamiętam setki godzin bólu i oszukiwania mnie, i słyszenia gdy byłam ranna lub zwodzona że "taka jest natura człowieka". Robili to pomimo że chcieli mnie uczyć jakichś większych wartości. I z powodu drapieżnej i politycznej natury grupy, w pewnym sensie mieli racje; naiwni będą zmiażdżeni. Znałam takich rodziców którzy próbowali oszczędzić swym dzieciom tej "miłości" ale byli oni zdominowani przez innych członków rodziny, którzy traktowali to jako przejaw ich słabości i niedostosowania.


Morale

Svali: Większość z nich to cierpiące ofiary, które nie zdają sobie sprawy że jest możliwość opuszczenia grupy. Jest wśród nich wiele niezadowolenia i mógłby nastąpić exodus ich członków gdyby wierzyli w to że mogą z tego wyjść i dalej żyć. Wielu trenerów których znam (tak, wiem, sadystyczni pedofile) nie są zadowoleni z tego co robią. Mogą szeptać i pokazywać że nie są zadowoleni z działań których się od nich wymaga.

Wiesz co jest najważniejszym powodem dla którego ktoś chce awansować wewnątrz grupy? To że nie musisz już krzywdzić tych ludzi w czasie szkolenia i nie będziesz też krzywdzony (to prawda, tylko ci wyżej od ciebie mogą ci rozkazywać oraz obrażać, krzywdzić). Oczywiście możesz też wtedy rządzić tymi pod tobą, jest to motywujące.

Illuminati jest pełne ludzi którzy wbijają sobie nawzajem nóż w plecy, każdy chce awansować. To nie są mili ludzie i wykorzystują innych aby zdobyć władze i pieniądze.

Nigdy otwarcie nie przyznają się do swej przynależności albo do działań kultu. Są postrzegani jako przykładni obywatele, "chrześcijańscy" biznesmeni i przywódcy społeczności. Wizerunek jest w tej grupie bardzo ważny, przykładają dużą wagę do tego by utrzymać fałszywy obraz normalnego życia i gardzą tymi którzy się zdemaskowali.

Żaden z Illuminatów których poznałam nie posiadał nieprzyjemnego lub złego wizerunku, może co po niektórzy byli lekko dysfunkcyjni, zdarzali się alkoholicy. Zaprzeczanie jest ich wielką siłą, duża ich cześć nie zdaje sobie nawet sprawy w jak wielkie zło są wmieszani.


TV

Pamiętacie te badania które stwierdzały że przemoc w TV nie wpływa na zachowanie dzieci? Zgadnijcie kto finansował badaczy? To stek bzdur. To co każdy człowiek ogląda, wpływa na niego i jest to bardzo dobrze znany fakt w organizacji. Wykorzystują TV jako narzędzie do urabiania mas, nie mogą w ten sposób totalnie zmienić czyjejś osobowości ale wpływają na akceptacje przemocy, pornografii, okultyzmu od najmłodszych lat.


Muzyka

Britney Spears, Eminem i inni są wykorzystywani przez nich do śpiewania tego co chcą. Wielu z artystów na topie wywodzi się z "Klubu Myszki Miki" (tak, stare dobre imperium Illuminati Walta) i oferuje im się sławę w zamian za współprace lub kontrole umysłu.

Jak wiele z tekstów usprawiedliwia samobójstwa, przemoc, nihilizm czy New Age w dzisiejszej muzyce rozrywkowej? Sami poczytajcie (ale pamiętajcie że niektóre mogą odpalać pewne zachowania u ludzi poddanych wcześniej procesowi prania mózgu).Słabe strony Illuminati

Svali:
1. Arogancja. Myślą że są nietykalni i to może ich wystawić na atak.

2. Gdyby jakimś cudem wystarczająco wiele osób wzięło to wszystko na poważnie i zaczęło się organizować przeciwko Illuminati, z Bożą pomocą i modlitwą, być może udało by się powstrzymać ten spisek. Chciałabym tego z całego serca.

3. Zwalczenie pornografii, prostytucji nieletnich, przemytu narkotyków i broni mogłoby zabrać im olbrzymie profity. Może to by ich trochę zwolniło. Ale szczerze mówiąc dokonanie tego może być równie trudne jak zatrzymanie całej organizacji.


Mechanizm zaprzeczania

Svali: Dowody leżą na ulicy ale wg. mej opinii zwykły człowiek NIE CHE wiedzieć co się dzieje i nawet gdyby skonfrontować go z faktami, odwróci głowę w drugą stronę.

Jak było z MK Ultra? (tortury i pranie mózgów przez CIA) Nawet gdy odtajniono dokumenty, udowodniono ze to nie teoria spiskowa, ludzie to zignorowali.

Myślę że media które ignorują sprawy rytualnego wykorzystywania ludzi, wspomagają tylko potrzeby ludzi aby nie znać prawdy o naszej rzeczywistości. W rzeczy samej, jak szary człowiek może przyjąć do wiadomości istnienie ogromnego zła wyrządzanego ludzkości, jeśli sam nie posiada dużej wiary w Boga lub nie stanie przed przytłaczającą ilością dowodów. My chcemy wierzyć we wszystko co nasza rasa ma do zaoferowania najlepszego, nie najgorszego.

Tak więc nie sądzę by ludzie zrobili cokolwiek przeciw Illuminati nawet gdy będą już o nich wiedzieć. Przepraszam za cynizm ale opieram go na życiowym doświadczeniu.

Illuminati nie zwracają uwagi na to kto drukuje takie wywiady czy na to że są ujawniani, bo liczą na większość ludzi która nie uwierzy w te rewelacje, wspomagana przez kampanie medialne (widzieliście ostatnio te nowe artykuły śmiejące się z teorii spiskowych? Chyba zgadujecie kto posiada Time i Warnera na własność?)

Słyszałam jak śmieją się z tego stanu rzeczy na spotkaniach przywódców, jakieś 5 lat temu, i wątpię czy ich podejście zmieniło się od tego czasu. Gdyby ludzie jednak uwierzyli i podjęli działania, byłabym zaskoczona i szczęśliwa.